Фентезі-парк
Щопятниці, щосуботи та щонеділі чекаємо відвідувачів провести разом культурно-розважальний вікенд! Анімація з казковими героями, чарівні інсталяції та фотозони, шоу-програми та веселощі! Запрошуємо на незабутні зимові вихідні до Фентезі-парку, що біля КЗК "Харківський муніципальний культурний центр" ( вул Плеханівська, 77)!
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад
До уваги учасників конкурсного відбору на заміщення вакантних посад: артист аніматор, оголошеного КЗК «ХМ культурний центр»! За результатами одноголосного голосування, рішенням конкурсної комісії від 12.01.2022 р. визначено переможців на посаду артист-аніматор, артист розмовного жанру. Ними стали: Петрова Д. С., 2000 р.н., Тищенко К. І., 1996 р.н., Борисенкова А. К.,2002 р.н., Комарцев Я. О.1996 р.н. , Мосесян Г.Н. 2002 р.н., Кузьменкова А.В.2002 р.н. Додатково інформуємо, що більше претендентів на участь у конкурсі не було.
Конкурс на заміщення посад
КЗК«ХМКЦ» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: артист-аніматор; артист розмовного жанру. Вимоги: особи від 18 років з повною або базовою вищою освітою відповідного направлення підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.Претенденти подають такі документи: заява, особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки 4х6см; копії документів про освіту; копія паспорта громадянина України; копія військового квитка (для військовозобов’язаних). Документи приймаються до 11.01.2022 р.(протягом 15 днів після публікації оголошення на сайті)Дата конкурсу: 12.01.22 р. о 10 год.Конт тел.: (057)737-21-04 Результати буде оголошено 13 січня 2022 р.на сайті закладу.
Новорічні покази Казки-фентезі "Час бажань у Дивосвіті"
З 25 грудня стартують і новорічні покази вистав: а саме глядачів чекає прем'єра казки-фентезі "Час бажань у Дивосвіті", що відбудуться на базі центру культури під патронатом Харківськуого міського голови та Департаменту культури ХМР. Цю казку зможуть побачити близько 20 000 маленьких мешканців міста. Вхід за запрошенням при нявності чинного документа про вакцинацію або негативного ПЦР-тесту
новорічний концерт
Новорічний концерт за участю творчих колективів центру відбудеться 26 грудня о 17 год. в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр" ( вул. Плеханівська,77)