«EASTFIRE SHOW» — унікальний театр, який спеціалізується на створенні мультижанрових вистав. Творчі проєкти колективу — це синтез музики, хореографії, пантоміми, акробатики, вогняно-піротехнічних та світлових ефектів.

Театром презентовано незвичайні постановки для численних українських телевізійних шоу та міжнародних фестивальних проєктів.

Ми об'єднали досвід і натхнення з єдиною метою - подарувати глядачеві буйство емоцій, викликати щирий захват від філігранно виконаних трюків, супроводжуваних видовищними ефектами.

Ми створюємо дивовижні шоу з 2007 року: від концертних номерів до 1,5 годинних театралізованих циркових шоу, серед яких:

  • Театралізована циркова вистава «Alice»

  • Вогняне ексцентрик-шоу «White night»

  • Amazing circus show «CinemaScope»

  • Вогняно-піротехнічний мюзикл «Танець вампірів»


 

Артисти «EASTFIRE SHOW» спілкуються із глядачами за допомогою особливої авторської мови — мови тіла й народжують нові змісти не словами, а філігранно виконаними трюками.

Режисери-постановники та художні керівники театру: Ольга Лачко та Ігор Сікалов.

 

 

"EAST FIRE show" відрізняється від того, що Ви уявляєте, коли мова йде про фаєр шоу. Ми об'єднали досвід і натхнення, прагнучи створити трюкове уявлення, здатне дивувати тих, хто впевнений, що бачив все.

Ми уважно відбирали артистів серед хореографів, випускників циркових студій та акробатів, з єдиною метою - подарувати глядачеві буйство емоцій, викликати щирий захват від філігранно виконаних трюків, супроводжуваних видовищними ефектами. Адміністративно-технічна служба гарантує безпеку виступів.

"EAST FIRE show"  - єдиний в Україні вогненний шоу-проект, що володіє повним комплектом дозвільної документації і готовий давати гарантії відповідальності за те, що відбувається на майданчику під час виступів.

Ми створюємо дивовижні шоу з 2007 року і перші в Україні ввели внутрішні стандарти якості уявлень.
 
Кожен артист раз на півроку проходить атестацію на відповідність внутрішнім стандартам якості виступів. Так ми домоглися того, що навіть базові номери за участю трьох артистів виправдовують очікування глядачів. Акробатика, еквілібристика, хореографія, робота на ходулях і в партерному кільці - ось неповний перелік дисциплін, які освоюють артисти шоу перш ніж потрапити на майданчик для виступів.

 

  • +380 (67) 236 0 632

  • show.eastfire@gmail.com